Nazwa forum

Opis forum


#1 2014-12-29 17:38:23

Kareon

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 20
Punktów :   

#001 Sala Kamienna

Typowa sala brocka, kto nie pamięta temu chuj w zęby :E

Offline

 

#2 2014-12-29 21:49:22

Nallia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: #001 Sala Kamienna

Nallia weszła do środka z pikachu na głowie i vulpixem kroczącym dumnie przy jej nodze.

- Dobra! No to jedziemy z tym koksem! - zawołala głośno, tym samym wzywając do siebie lidera.

Offline

 

#3 2014-12-29 22:13:56

Kareon

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 20
Punktów :   

Re: #001 Sala Kamienna

- Rany, znowu kolejna grupa chętnych, pójdzmy na kompromis, zawalcze z wami wszystkimi, wystawcie szybko swoje pokemony, załatwimy to jak prawdziwi trenerzy.. - rzekł lekko znudzony lider.  Widocznie był zmęczony byłymi trenerami i chciał to zakończyć jak najszybciej.

- Oto są moje pokemony - dodał

http://www.serebii.net/Shiny/XY/699.png

- Aurorus

http://www.serebii.net/xy/pokemon/697.png
Tyrantrum
Powiedział wyrzucając dwa pokeballe.


- zaczynajcie

Offline

 

#4 2014-12-30 01:10:33

Dumel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: #001 Sala Kamienna

-Mamy z Tobą walczyć wszyscy na raz? W sumie pojedyńczo nie mieli byśmy szans więc czemu nie -rzekł lekko przerażonym głosem na widok pokemonów trenera gymu.

-Macie może jakiś pomysł jak go pokonać? Jakaś strategia? - Zapytał sie Swoich towarzyszy podczas sprawdzania tych nieznanych mu pokemonów w pokedexie.

-Z tego co mówi pokedex to jego pokemonami są Aurorus oraz Tyrantrum. Aurorus to typ Ice/Rock więc moje pokemony powinny być w miare dobre przeciwko niemu zaś Tyrantrum jest typem Rock/Dragon. -Dodał szybko po sprawdzeniu pokemonów przeciwnika.

Ostatnio edytowany przez Dumel (2014-12-30 01:10:55)

Offline

 

#5 2014-12-30 18:37:24

Banul

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: #001 Sala Kamienna

- Moje pokemony są typu wodnego i kamiennego więc ja się dostosuję to waszej strategi - powiedział trener wypuszczając pokemony z pookeballi.

Offline

 

#6 2014-12-31 13:33:43

Ruru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-27
Posty: 9
Punktów :   

Re: #001 Sala Kamienna

"Wadafak?" - pomyślał zaskoczony chłopak, gdy padł na niego cień dwójki monstrów. Jeden wyglądał na niegroźnego i nawet przyjaznego, jednakże drugi... Ririsu miał nieodparte wrażenie, że tyranozaur szczerzy do niego zęby i oblizuje się ze smakiem. Przez myśli Shi Woon przemknęła chęć wycofania się i dania przysłowiowego dyla, jednakże krwista żądza jatki zmusiła go do pozostania.
- Okej, to ja się może zajmę tym wielkim, brązowym... - rzekł z niepewnym uśmiechem. Chłopak wolał wyeliminować póki co pozornie najbardziej brzydkie zagrożenie.

Offline

 

#7 2015-01-03 01:24:06

Nallia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: #001 Sala Kamienna

Stanęła bezradnie obok towarzyszy, zawiedziona spuszczając głowę w dół.

- Będe trochę bezużyteczna... Mam tylko pokemona ognistego i... Elektrycznego, ktory zrobi wszystko, by mnie zabić. - westchnęła cicho, patrząc z niemałym szokiem na dostojne pokemony lidera stojące przed nią.

Offline

 

#8 2015-01-03 20:05:55

Kareon

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-26
Posty: 20
Punktów :   

Re: #001 Sala Kamienna

- Zaczynajmy, a więc jak Ruru zajmuje się Tyranozaurem, wszyscy pozostali atakujemy lodowego paszczura. - rzekł lekko zdenerwowany Kareon. Mieli szanse? najmniejsze? chociaż troszkę? teoretycznie nie. Pokemony lidera były wyszkolone,nawet jeżeli rzucilibyśmy się wszystkimi naszymi pokemonami mielibyśmy małe szanse.. chociaż nie.. my sie rzucamy wszystkimi naszymi pokemonami, cholera..
- Zaczynam - dodał.
- Eevee, Inkay czas pokazać.. wasze umiejętności, Reus najpierw sand-attack żeby zmniejszyć widoczność naszego przeciwnika, w końcu może nie zdejmie wszystkiego na hita.  Następnie Swift, niech pozna moc gwiazdek.. , Inkay ty zaś zaatakuj smogiem, czas zmniejszyć widoczność na polu bitwy.. jeszcze bardziej. Następnie dorzuć Peck.. powoli trzeba ich jakoś smyrać, może padną ze śmiechu..

Leader gymu nie był zbyt interesowany walką.
- Róbcie co chcecie, zaufam wam.. do boju moja potężna dwójko
Póki co sytuacja wyglądała dosyć dobrze. Tyrantrum biegł w strone Ruru, a Aurorus totalnie nie widział co się działo na polu bitwy, być może jest to dobra sytuacja do atakowania go..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamegalacticfootbal.pun.pl www.samurayz.pun.pl www.aleg.pun.pl www.tirowcy.pun.pl www.architektura2008.pun.pl